لوازم التحریر اداری

رتبه بندی بهترین مارک های لوازم تحریر جهان در سال ۲۰۲۰

چند مارک تولید کننده لوازم تحریر در جهان در سال ۲۰۲۰ بیشتر از قرن ها در بازار تسلط داشته اند. این ها شرکت هایی هستند که بازار جهانی لوازم تحریر و محصولاتی که امروز از آنها به صورت تجاری استفاده می کنیم را ساخته اند.

#۱ بهترین مارک تولید کننده لوازمات تحریر : استدلر

Staedtler Mars GmbH یک شرکت آلمانی تولید کننده ابزاری دقیق برای نوشتن و تأمین کننده ابزار نقاشی هنرمندان، نویسندگان و مهندسان می باشد. این شرکت بیش از ۱۸۴ سال پیش توسط J.S تأسیس شد. استدلر در سال ۱۸۳۵ ابزارهای نوشتاری متنوعی از جمله مداد پیش نویس، خودکار، مداد رنگی، مداد پیشران، خودکارهای حرفه ای و مدادهای چوبی استاندارد را تولید می کرد.

  • رده های نوشتاری آنها شامل محصولاتی مانند مداد گرافیت، مداد مکانیکی، لید، نشانگر، خودکار است.
  • دسته نقاشی فنی آنها شامل قلم های فنی، قطب نما ها، خط کش ها، مربع های تنظیم شده، تخته های نقاشی و راهنماهای حروف در خط تولید آنها است.
  • دسته مواد هنری آنها که در خط تولید آنها  قرار دارد، شامل مداد رنگی، مداد رنگی، گچ، پاستل روغنی، رنگ، خاک رس مدل سازی و جوهر  می باشد.
  • لوازمات جانبی دیگری مانند پاک کن و تراش را نیز در خط تولید خود دارند.

آشنایی با مهم ترین تولید کنندگان لوازم تحریر

#۲ بهترین مارک تولید کننده لوازمات تحریر : فایبر کاستل

Faber-Castell یکی از بزرگترین مارک های لوازم تحریر در جهان می باشد که به عنوان معروف ترین تولید کننده و تأمین کننده خودکار، مداد، سایر وسایل اداری و وسایل هنری و همچنین انواع وسایل نوشتاری و کالاهای لوکس چرمی نیز شناخته می شود. دفتر مرکزی Faber-Castell در اشتاین – آلمان واقع شده است و ۱۴ کارخانه و ۲۰ واحد فروش را در سراسر جهان اداره می کند.

#۳ بهترین مارک تولید کننده لوازمات تحریر :

یکی از برترین مارک های تولید کننده لوازم تحریر در سال ۲۰۲۰ است. دفتر مرکزی آن در آنسی – فرانسه می باشد.

۹ شرکت در ۹ کشور مختلف است که از سال ۲۰۲۰ به یکی از ۱۰ شرکت برتر لوازم تحریر در جهان تبدیل شده است. خط تولید آن شامل قلم های توپی و مداد مکانیکی در دسته های نوشتاری است. علاوه بر این، موادی مانند قطب نما، پاک کن، مداد تراش، مداد رنگی، قیچی، خودکار، خط کش و مربع های جزو مجموعه محصولات او می باشد.. دسته صنایع دستی آنها نیز شامل برش دهنده، الگوهای زاویه دار (شاپلون)، قیچی صنایع دستی می باشد.

نتیجه گیری

ما در مقاله بالا متوجه شدیم که کلا ” لوازم تحریر چیست ؟ ” و حتی ما با برترین شرکت های تولید کننده لوازم تحریر نیز آشنا شدیم. نکته جالب این جا می باشد که فروشگاه ما ارائه دهنده تمام محصولات بالا می باشد و شما می توانید به راحتی با یک تماس کوچک هر کدام از محصولاتی که می خواهید را سفارش دهید تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن آنها را به هر نقطه ای از کشور که تشریف دارید، ارسال کنیم و آنها را در اختیار شما قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *